تازه ها:
نام کاربری:  
رمز عبور:    
>> ارسال مجدد رمز عبور
ثبت مشخصات ورود
مواد غذایی و فرآورده های کشاورزی
انرژی ، مواد اولیه صنعتی و معدنی
شیمیایی، پلاستیک، پتروشیمی و...
بازار فلزات ایران و جهان
چاپ

 

پرسش و پاسخ
 

» آیا مشترکین "سایت کالا نرخ" فقط از طریق این سایت به اخبار تحولات و نرخ های انواع کالا در بازار جهانی کالا دسترسی دارند؟

بله

 

» آیا مرکز اطلاعات فنی ایران فقط به صورت آنلاین اطلاع رسانی می کند؟


بله ، مرکز اطلاعات فنی ایران فقط از طریق چهار سایت این مؤسسه به نشانی:
 www.tici.info, www.www.kalanerkh.com , www.iranbusinesswatch.com و www.iranmetalnews.com  اطلاعات بازرگانی را در اختیار مشترکین این سازمان  قرار می دهد.

 

» آیا تیترهای تمام اطلاعات سایت کالا نرخ در صفحه نخست این سایت مشاهده می‌شوند؟

خیر، از آنجا که تیترهای برخی از اطلاعات "سایت کالا نرخ" فقط در صفحه نخست این سایت مشاهده می‌شود، کاربران محترم می توانند برای مشاهده اطلاعات هر یک از عناوین موردنظر خود، آن عنوان را از فهرست عناوین مطالب در سمت راست صفحه نخست "سایت کالا نرخ" انتخاب نمایند.

 

» چرا برخی مواقع پس از ارتباط با سایت کالا نرخ، صفحه نخست به طور کامل مشاهده نمی شود، افزون بر این در این حالت عناوین مطالب در سمت راست در روی مونیتور کامپیوتر حذف شده اند؟

احتمالا نسخه Internet Explorer ویندوز کامپیوتر شما قدیمی است، از این رو، Internet Explorer خود را که به اختصار IE نامیده می شود به هنگام (Upgrade) نمائید. برای این منظور می توانید برنامه IE را از سایت مایکروسافت به نشانی: http://www.microsoft.com دریافت نموده روی کامپیوتر خود نصب کنید. در ضمن توصیه می شود برای حل قطعی این مشکل، ویندوز XP جدید روی کامپیوتر خود نصب نمائید.

 

» برای تبلیغ در سایت کالا نرخ چگونه می توان اقدام نمود؟

لطفا، جهت کسب اطلاعات در خصوص نحوه تبلیغ در "سایت کالا نرخ" روی گزینه "تبلیغات" در صفحه اول این سایت کلیک نمائید.

 

» آیا متقاضیان عضویت سایت کالا نرخ می توانند مبلغ اشتراک خود را پس از کسر مالیات به امور مالی مرکز اطلاعات فنی ایران پرداخت نمایند؟

نرخ اشتراک انواع عضویت مؤسسه تحقیقاتی مرکز اطلاعات فنی ایران ثابت است. از این رو، در صورت کسر هرگونه مالیات از مبلغ اشتراک، مدت اشتراک مشترک معادل مبلغ کسر شده کاهش می یابد.

 

  بالا^^