تازه ها:
نام کاربری:  
رمز عبور:    
>> ارسال مجدد رمز عبور
ثبت مشخصات ورود
مواد غذایی و فرآورده های کشاورزی
انرژی ، مواد اولیه صنعتی و معدنی
شیمیایی، پلاستیک، پتروشیمی و...
بازار فلزات ایران و جهان
چاپ
بازار فلزات ایران و جهان

اطلاعات مطالب بازار فلزات ایران و جهان، با هدف تامین اطلاعات بازرگانی مورد نیاز آن دسته از فعالان امور اقتصادی کشور ارائه می شود که در زمینه تولید، واردات، صادرات و مصرف انواع فلزات فعالیت می کنند. مطالب "بازار فلزات ایران و جهان" آخرین نرخ و اخبار تحولات تاثیرگذار در کاهش یا افزایش نرخ ها و روند تولید و مصرف انواع فلزات را در بازار داخلی و بین‌المللی پی می گیرد. این اطلاعات هر روز از منابع موثق داخلی و بین‌المللی از قبیل بورس ایران،‌ بورس های بین‌المللی و بازارهای جهانی کالا گردآوری شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن از طریق سایت کالا نرخ در اختیار کاربران این سایت قرار داده می شود.

برخی از عناوین اطلاعات "بازار فلزات ایران و جهان" به شرح زیر است:

هشدارهای روز بازار فلزات ، اخبار بازار فلزات ایران و جهان، نرخ فلزات در بازار آزاد، نرخ فلزات در بورس کالای ایران، نرخ فلزات واحدهای تولیدی، نرخ فلزات در بورس لندن / LME، نرخ فلزات در بازار جهانی، نرخ و شاخص تولیدات فولادی در جهان و ... .

* هشدارهای روز بازار فلزات
هشدارهای روز بازار فلزات ایران و جهان اخبار تأثیرگذار بر تحولات نرخ انواع فلزات در بازارهای داخلی و بین المللی را همراه با اطلاعات تحلیلی درمورد افزایش و کاهش نرخ انواع فلزات در ایران و بازارهای جهان در بر می گیرد.

* اخبار بازار فلزات ایران و جهان
اخبار بازار فلزات ایران و جهان شامل مهمترین اخبار و گزارش هایی می گردد که در زمینه صادرات ، واردات ، تولید و مصرف انواع فلزات از منابع گوناگون داخلی و بین المللی تهیه می شوند.

* نرخ انواع فلزات در بازار آزاد
نرخ تیرآهن بال پهن، بیلت، آهن آلات وارداتی، ورق آجدار، لوله سیاه، ورق گالوانیزه، "میلگرد آجدار و ساده، لوله گالوانیزه، نبشی، ورق روغنی، ورق سیاه، قوطی، تیرآهن، ناودانی، پروفیل، لوله مانسمان و ورق رنگی و ... .

* نرخ فلزات در بورس کالای ایران
میانگین نرخ انواع فلزات، گزارش هفتگی وضعیت بازار فلزات، گزارش ماهانه وضعیت فلزات، نرخ تولیدات فولادی و برخی از فلزات اساسی.

* نرخ فلزات واحدهای تولیدی ایران
این بخش نرخ تولیدات فلزی کارخانه ها و واحدهای تولیدی را پوشش می دهد.


* نرخ انواع فلزات در بورس فلزات لندن
نرخ های روزانه مس، آلومینیوم، قلع، نیکل، سرب، روی، آلیاژ آلومینیوم، کبالت، مولیبدن و بیلت فولاد، بیشترین، کم ترین و میانگین نرخ فلزات مذکور در هر ماه میلادی.

* نرخ انواع فلزات در بازار جهانی
نرخ های فلزات ‌غیرآهنی ‌و آلیاژهای‌آهن، ‌انواع ‌فلزات در بورس شانگهای، قلع در بورس کوالالامپور و نیویورک، مس در آلمان، انواع فلزات در بورس نیویورک، تولیدات فولاد کربن‌دار آمریکای جنوبی، تولیدات آهن و فولاد کشورهای پیمان تجاری آمریکای شمالی (NAFTA)، فولاد ضدزنگ آسیا، اروپا و آمریکا، تولیدات آهن و فولاد اتحادیه اروپا، تولیدات آهن و فولاد کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS)، تولیدات آهن و فولاد آسیا، بیشترین و کمترین نرخ فلزات در پایان هر ماه میلادی، آلیاژها و سنگ فلزات کمیاب، آلیاژهای فلزات و شبه فلزات، آلیاژ فلزات غیرآهنی، قراضه فلزات و فلزات بـازیافت شده، تولیدات آهن و فولاد خاورمیانه و شمال آفریقا، شاخص نرخ سنگ آهن صادراتی ایران و جهان.

* نرخ و شاخص تولیدات فولادی جهان
نرخ و شاخص تولیدات فولاد ضدزنگ در جهان، آمریکای شمالی، اتحادیه اروپا و آسیا، نرخ و شاخص تولیدات فولادی کربن‌دار در جهان، آمریکای شمالی، اتحادیه اروپا و آسیا نرخ و شاخص تولیدات طولی و تخت فولادی در جهان، نرخ و شاخص تولیدات فولادی در کشورهای اسکاندیناوی، هند، کشورهای مستقل مشترک المنافع، کشورهای بریک (برزیل، هند، روسیه و چین)، شاخص نرخ فولاد مخصوص بدنه خودرو، خط لوله، فولاد ساختمانی، شاخص نرخ بیلت و قراضه آهن آلات، نرخ و شاخص فولاد آمریکای لاتین نرخ فولاد واسطه های چین، نرخ صادراتی فولاد چین، نرخ وارداتی فولاد در جنوب شرقی آسیا، شاخص نرخ مواد خام و تولیدات نیمه نهایی فولاد در جهان.

  بالا^^